Jíte buchty, bábovky...?

Kdo by odolal sladkostem? Zvláš?, když je umí připravit sám

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Dráček 3. 3. 2006 22:35

Už se tešim na mramorovou...ale asi bude z plusu:(
Dráček
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ŠARA 4. 5. 2012 12:11

Když byly moje holky menši,tak jsem pekl věnečky větrníky buchty atd. Ted mám sice 5 vnuček ale už se mi moc nechce
ŠARA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 5. 2. 2013 19:31

do roboty si robievam pravidelne lievance
kazdy vikend nepeciem sladke. Niekedy aj maso.
ale rad mam babovku a je jednoducha priprava. Buchty alebo makovnik, orechovnik ma zlozitu pripravu. Valkat cesto, viac misiek a cela kuchyna zamucnena. Zavin z obchodu citit praskovymi prisadami. Cerstve kysnute priamo z plechu v obchode tazko zozeniem.
Tu davam fotky babovky. Len hrozienka som dal do prvej davky cesta, preto spadli naspodok formy.
Přílohy
babovka2.JPG
babovka2.JPG (34.2 ) Zobrazeno 20036 krát
babovka1.JPG
babovka1.JPG (23.03 ) Zobrazeno 20017 krát
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karol66 7. 8. 2016 17:19

iva píše:Musite mit kazdou nedeli doma neco sladkyho napeceneho? Je to u vas doma pravidlo? Co mate nejradeji?
Ja doma vubec nic sladkyho nepecu. Ale kdyz jsem bydlela s nasima , tak to pravidlo bylo. Mela jsem nejradeji tzv. slíváky, buchty plnene se svestkami, mňam mňam :)


u nás rozhodně a někdy i během týdne! :) perník, kynutý koláč nebo ovocná buchta s rosolem - to jsou favoriti. Je to lepší jak ty kupovaný sarakvajdy, kdy člověk neví, co se do nich vlastně sype :( :P
karol66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spinn 21. 12. 2023 08:03

Už mi chybí rybízové :) :mrgreen:
Spinn
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků